Про нас

ХТО МИ ТАКІ

UKR IN BUD - працює над тим, щоб Ваші прагнення та бажання жити у якісному та комфортному житлі ставали реальністю!

Для сучасноі людини дім- найважливіше місце в світі. Місце, де ростуть діти, де відпочиваєш від бурхливих  робочих буднів, де святкуєш перемоги. Вдома ми плануємо захопливі подорожі та повертаємося сповнені яскравими враженнями. Це особистий простір, про який мріє кожен з нас.

І ми будуємо з любовю та піклуванням про наших клієнтів.

UKR IN BUD Девелопмент створює комфортне та якісне житло для представників середнього класу, людей, які цінують себе та свою працю. UKR IN BUD Девелопмент пропонує вам квартирні будинки клубного типу, таунхауси, житлові будинки, котеджі в елітному передмісті столиці-Ірпені.

У складі UKR IN BUD Девелопмент –фахівці з великим досвідом, що брали участь у будівництві багатьох відомих об’єктів України.  Тому ви можете бути впевненими у високій якості житла.


Купуючи таунхаус або квартиру клубного типу в Ukr in Bud  ви впевнені, що працюєте з професіоналами. Наша компанія пропонує прозору схему придбання, гнучку систему розстрочки, сучасні архітектурні рішення. Зважаючи на високу якість житла наші ціни є одними з найнижчих в передмісті Києва. Ми працюємо з нашими інвесторами "очі в очі" та повністю відповідаєм за високу якість своєї роботи.

Наша команда

UKR IN BUD - працює над тим, щоб Ваші прагнення та бажання жити у якісному та комфортному житлі ставали реальністю!