Про нас

03/07/2018

Вже заплутались у виборі квартири в Ірпені?

Тоді Ви зробили правильний вибір, що обрали нашу компанію.

До складу нашої компанії входять фахівці з управління проектами, архітектори,досвідчені дизайнери, профільні підрозділи інженерного, експлуатаційного, комерційного і юридичного супроводу проектів.

Ukrinbud development – не просто компанія забудовник, ми унікальна компанія, адже при створені кожного нашого проекта ми не відштовхуємося від його маржинальності  в першу чергу, хоча багато хто вважає що ми як і любий другий забудовник думаємо про це в першу чергу.

Саме тому ми провадили нову концепцию розвитку компанії, будинки в стилі LIFE

Це особлива концепція яка враховує потреби не тільки кожної родини, а й керевніцтва компанії та ії співробітників.

Вона об’єднує ключові стандарти якості сучасного комфортного житла. Та ії особливості закладені  у самій назві:

ТОD – це транспортно-орієнтованний девелопмент. Зручний доступ до транспортної інфраструктури стає однією з ключових потреб жителів міст супутників-мегаполісів, а пересадочні хаби, зупинки громадського транспорту, ділянки вздовж транспортних ліній – новою точкою тяжіння для інвестицій.

Адже в його основі лежить ідея найближчого доступу до розвиненої транспортної інфраструктури та створення зручних пішохідних зв’язків між кластерами.

По мірі розвитку ринку нерухомості концепція також модернізується, щоб кожен покупець міг підібрати для себе сучасне та якісне житло від компанії Ukrinbud development.